S5 Helion - �аблон joomla Joomla
درباره شرکت
  • Register

درباره ما

شرکت آرامیس پلاست در سال 1390 فعالیت خود را در زمینه درب و پنجره های یو پی وی سی آغاز نمود و با سعی و کوشش پیگیر و مستمر متخصصان و همگام شدن با دانش و تکنولوژی روز منجر به موفقیت بزرگ وراه اندازی خطوط تولید یو پی وی سی در شهرستان ازنا گردید.

از جمله نکاتی که آرامیس پلاست را از سایر شرکتهای تولید کننده درب و پنجره یو پی وی سی متمایز مینماید، فرایند تولید و نصب دقیق و استاندارد میباشد که این فرآیند در آرامیس پلاست با دقت و وسواس بسیار انجام می پذیرد.

 

آرامیس پلاست در تولید و نصب این محصول سالهاست پروسه بسیار دقیقی را داشته و همواره سعی در بالا بردن دقت و کیفیت تولید و نصب درب و پنجره دو جداره یوپی وی سی دارد. خدمات و مشاوره حرفه ای و کارساز تیم تخصصی آرامیس پلاست همواره منافع مشتری را در اولویت قرار می دهد چراکه سود شرکت در حفظ منافع مشتریان خود دنبال می شود.


بزرگترین سرمایه این گروه، رضایتمندی کارفرمایان می باشد بدرستی که مشتریان خود، بزرگترین راهبران تولید کالا و خدمات می باشند . و اینچنین است که ما همچنان پایدار و خدمتگذاری امین و صادق در صنعت ساختمان مانده ایم.

آرامیس پلاست ارائه کننده انواع پنجره دوجداره یو پی وی سی با کیفیت بسیار بالا و طرح ها و مدل های متنوع می باشد. پنجره های یو پی وی سی می توانند یک انتخاب خیلی خوب برای هر ساختمانی باشند که با هزینه کم, امنیت و دوام را برای پنجره ها به ارمغان می آورند. در سال های اخیر، استفاده از یو پی وی سی به سرعت رشد کرده است و در حال حاضر یکی از محبوب ترین مواد استفاده شده در صنعت درب و پنجره می باشد.

مدیریت شرکت آرامیس پلاست

 

آمار بازدید سایت

امروز2
دیروز4
این هفته2
این ماه33
مجموع3776

تبلیغات